MÖBLER / Bord / Soffbord 8597012
*
nr 859 7012
Soffbord
trä, 1960-tal, Silkesborg, Danmark, längd: 158 cm, djup: 69 cm, höjd: 50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:54:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/10 10:31:35
1
800 kr
21/10 17:50:11
2
800 kr
21/10 19:26:59
1
1.000 kr
26/10 14:04:26
3
Vinnande bud
28/10 11:07:51
3
justering av budtak
4/11 20:37:23
4
1.400 kr
4/11 20:40:17
4
1.600 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa norden silkesborg skandinavien skandinavisk soffbord trä
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:31
-
6215 Soffbord
1970-tal, Trä / metallunderrede, på hjul. Bredd: 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:12
-
6127 Soffbord
med klaffar, tre lådor i sarg, Engelsk stil, mahog..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:25
-
6206 Soffbord
metall / glasskiva. Bredd: 150 cm, djup: 90 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7012
Soffbord
trä, 1960-tal, Silkesborg, Danmark, längd: 158 cm, djup: 69 cm, höjd: 50 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/10 10:31:35 | 1 | 800 kr |
21/10 17:50:11 | 2 | 800 kr |
21/10 19:26:59 | 1 | 1.000 kr |
26/10 14:04:26 | 3 | Vinnande bud |
28/10 11:07:51 | 3 | justering av budtak |
4/11 20:37:23 | 4 | 1.400 kr |
4/11 20:40:17 | 4 | 1.600 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa norden silkesborg skandinavien skandinavisk soffbord trä
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:31 -
6215 Soffbord
1970-tal, Trä / metallunderrede, på hjul. Bredd: 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:12 -
6127 Soffbord
med klaffar, tre lådor i sarg, Engelsk stil, mahog..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:25
-
6206 Soffbord
metall / glasskiva. Bredd: 150 cm, djup: 90 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15 -
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43